אודות סתיו בן יעקב

שמי סתיו בן יעקב ואני מתכננת ומעצבת פנים.  מתמחה בעיצוב פנים 'עמוק', שלצד מתן מענה לסוגיות האסתטיות שם דגש רב על הנדסת אנוש, פרקטיות ופונקציונליות.

החיים כילדה להורים העוסקים בתחום הבנייה והעיצוב היו חיים מלאי עניין ובעלי השפעה גדולה על המשיכה שלי לאסתטיקה ועל הסקרנות לעולם העיצוב. עולם המחבר בין הרוח לחומר.  

גדלתי בין שיש ואריחים,  גיליתי עניין בצבעים, חומרים וטקסטורות …

עם הזמן, חלום הילדות שלי נזנח לטובת  קריירה מוצלחת כרואת חשבון בתעשיית ההיטק ובסקטור המסחרי. מצאתי את עצמי חיה את החלום. זכיתי במשרה נחשקת, משכורת יפה והערכה מקצועית. 

לאחר 6 שנים הבנתי שהחלום המקצועי האמיתי שלי נמצא במקום אחר ופניתי ללימודי עיצוב פנים.

התאמה אישית דורשת דיוק

כאן המקום לציין שהשנים הארוכות שבהן עסקתי בנתונים מדויקים בהחלט השפיעו על תפיסתי כמתכננת ומעצבת פנים. בסופו של יום הנדסת אנוש ותכנון פרקטי המותאם אישית לדייר הם סוג של מדע מדויק.

אני מאמינה שביצוע של עיצוב פנים מוצלח מוכתב בשני ממדים עיקריים:

  • תכנון מוקפד ומהודק העומד במבחן הזמן
  • בחירת חומרים נכונה, נקייה ומדויקת

הקפדה על שני הממדים האלה מאפשרת עיצוב של 'בית מושלם' עם מראה וחלל שמותאם במדויק לכל לקוח.

לכן, חלק ניכר מהעבודה שלי, מוקדש ללימוד והכרה של הצרכים הפונקציונליים והרגשיים של כל לקוח (וליתר דיוק כל בן משפחה שעתיד לחיות בבית המעוצב) וזה כולל מבט על התפתחויות עתידיות הצפויות להשפיע על אורח החיים של הבית (למשל, כאשר הילדים גדלים הצרכים שלהם משתנים).

את כל זה אני לוקחת בחשבון בסכמת העיצוב הסופית. הקפדה על העניין הזה היא מפתח מרכזי לקבלת בית פונקציונלי, ארגונומי, נוח למגורים ולתחזוקה המעוצב, לעילא באופן שגם מגשים את החלום והחזון הוויזואלי של הלקוח.

אני מאמינה בעיצוב מודרני ששומר על קו נקי ואלגנטי.

יש לי ניסיון עשיר וידע מקצועי רב שמאפשרים לתת מענה לבקשות והצרכים הייחודיים של כל לקוח.

את זה אני עושה עם המון סבלנות ותשומת לב, תוך ירידה לפרטי פרטים – כי נקודת המוצא שלי היא שכל לקוח הוא עולם ומלואו. 

בשונה ממה שמקובל לחשוב אני מאמינה ששיפוץ או בנייה של בית יכולים וצריכים להיות חוויה חיובית ומעשירה ואשמח ללוות אתכם במסע הזה. 

שלכם,

סתיו